Szanowni Państwo

 

Prowadzone przeze mnie Biuro Rachunkowe IDRIS świadczy usługi dla małych oraz mikro przedsiębiorstw handlowych i usługowych. Swoją pomoc oferuję zarówno osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, jak również spółkom cywilnym oraz innym podmiotom prowadzącym Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR)

 

Jestem absolwentką Katedry Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z dyplomem magistra w specjalności "Finanse i rachunkowość przedsięborstwa". Posiadam blisko 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, a od ponad 10 lat specjalizuję się również w rozliczaniu importu, eksportu oraz transakcji wewnątrzwspólnotowych.

 

 

Od 2008 roku posiadam certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów (nr 29534/2008). Dodatkowo, w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa Państwa rozliczeń, działalnosć mojego biura rachunkowego ubezpieczona jest z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

 

Usługi prowadzone są w sposób skomputeryzowany, przy pomocy oprogramowania firmy Asseco WAPRO - WF-KaPeR oraz Płatnik. Deklaracje podatkowe i ZUS wysyłane są elektronicznie przy pomocy podpisu elektronicznego.

 

 

 

 

Oferuję Państwu bezpośredni i bieżący kontakt przez telefon i pocztę e-mail, miłą i przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy - również w weekendy. Zapewniam przy tym indywidualne podejście do każdego zagadnienia oraz wsparcie merytoryczne i pełną poufność informacji. Wszystko to w ramach jednej umowy i za przystępną cenę.

 

Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiem telefonicznie, e-mailowo lub podczas niezobowiązującego spotkania, w trakcie którego będę mogła poznać lepiej Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Zapraszam do współpracy

mgr Agnieszka Grześlak

 

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com